9.6.13
Čekám na třicátym čtvrtym

Zatímco moderátor Jablonskýho medvídka oznamoval radostnou novinu, že XXLive může přítomná hrstka diváků spatřit během klubový noci United Islands, já jsem se jen hořce ksichtil a balil si svý saky, protože jsem tušil, že něco nehraje, páč se zatím nikdo neozval. A je to tak. Ve čtvrtek 20.6., v den, kdy proběhne v 7 pražskejch klubech tzv. klubová noc, nás můžete spatřit tak leda zlitý v nějaký hospodě. Asi zajdu do Besedy na Simple Muffin, hudba je to veselá, pivo tam točí docela dobrý, tak proč si nezaplakat nad nespravedlností a nepomluvit pár blbě zahranejch akordů jejich kytaristy.

Charitativní koncert v ptačí voliéře ve Dvoře Králově v rámci DéKá festu taky nedopadl, přestože nám Dan Šípek několikrát namazal med kolem huby. Neúspěch je to aspoň sladký.

Jablonský medvídek

Do Orlickejch hor jsme vyrazili dvěma auty, musil jsem po skončení kultury vyrazit vstříc živnosti do Hradce Královýho a zahrát tam s Lightmotifem na jedný brzký svatbě. Jel jsem s Petrem Kamišem, kolega Pjeer van Eck nás čekal na třicátym čtvrtym na benzínce. Žel bohu čekal na jiné dálnici, než měl (což mi vzhledem k jeho cyklistickým zkušenostem z tamní oblasti hlava nebere), tudíž dorazil o 2*34 km opožděn. Nevadilo to však. Půlhodinová přeháňka nám nahrála do bot, takže jsme nemuseli ani škemrat o milost, ani kecat, že píchnul. Brnkli jsme tam 6 songů pro 6 schovanejch pod stanem a 6 u stánku s pivem, oni nám 6x zatleskali a prej to bylo fakt dobrý. Zvukař se před hraním ptal, kolik že nás v kapele je. Po odpovědi, že 3, procedil se sarkastickým úsměvem „Hmm, tak to nejste ani kapela, to jste trio!“. Něco na tom bude…

Zatliáni